Przejdź do treści

Aktualności

Najnowsze wpisy

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk
23 kwietnia 2024

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk

To już nasz trzeci sezon w Lidze 3lk! Choć na początku Maciej, pomysłodawca i kapitan naszej drużyny, zakładał ją kierując się wyłącznie pasją do sportu i chęcią gry dla radości z grania, po naszych zawodnikach widać było apetyt na więcej… więcej niż grę “tylko” w II Lidze. Ale też zdrową, sportową “złość” po każdej porażce.

Transport – jak tu  go nie kochać?
14 marca 2024

Transport – jak tu go nie kochać?

Transportowa karuzela trwa w najlepsze! Niech o sytuacji na rynku poświadczy sinusoida stawek, jakie zaobserwowaliśmy od początku “projektu duże auta” w MAKO TSL, czyli od wiosny 2022 r.

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023
02 lutego 2024

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023

W zeszłym roku rozegraliśmy pierwszy sezon FIFA MAKO Cup, czyli ligi o tytuł najlepszego zespołu w grze FIFA w MAKO TSL. Turniej zdominowała jedna drużyna, powstała zresztą trochę z przypadku – co nie znaczy, że sezon był bez zaskoczeń. Wręcz przeciwnie, towarzyszyło nam w rywalizacji wiele emocji!

Co było, co będzie – perspektywy  dla Grupy MAKO TSL
22 stycznia 2024

Co było, co będzie – perspektywy dla Grupy MAKO TSL

Styczeń to czas podsumowań – rok 2023 za nami, w rok 2024 weszliśmy w typowym dla nas stylu zmian i rozwoju. Zapytaliśmy więc Mariusza Bałaja, Prezesa MAKO TSL, i Łukasza Makurata, Dyrektora Handlowego, jak z ich perspektywy wyglądał rok miniony i czego w Grupie MAKO TSL możemy się spodziewać w obecnym.

Nowe diamenty  w naszym zespole i jak je szlifujemy
06 grudnia 2023

Nowe diamenty w naszym zespole i jak je szlifujemy

Na rynku wyróżnia nas kilka aspektów – jednym z nich jest nasze podejście do przygotowania nowych spedytorów do pracy w branży transportowej. Akademia MAKO TSL przeszła w 2023 roku kilka modyfikacji pod kątem operacyjnym.

Coraz więcej szans na rozwój dla #MakoTSLteam
12 października 2023

Coraz więcej szans na rozwój dla #MakoTSLteam

Rok 2023 w Grupie MAKO TSL to ciągły rozwój, w szczególności nastawiony na samodoskonalenie. Staramy się dawać z siebie wszystko, żeby zapewnić naszym pracownikom najwyższą jakość szkoleń zewnętrznych. Dzisiaj pora na podsumowanie tegorocznych starań w tym zakresie.

Co MAKO TSL może zrobić dla Ciebie – benefity pracownicze
28 sierpnia 2023

Co MAKO TSL może zrobić dla Ciebie – benefity pracownicze

W MAKO TSL zawsze stawiamy na komfort i dobro naszych pracowników. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szereg benefitów, które z pewnością wpłyną na jakość życia naszego zespołu.

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!
15 lipca 2023

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!

Sport jest mocno zaszyty w kulturę MAKO TSL, a zdrowa rywalizacja jest w naszej krwi. Mamy na to wiele przykładów, a jednym z nich są kolejne edycje Wiosennego Challangu Sportowego.

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne
07 lipca 2023

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne

Transport drogowy nie kojarzy się z eko biznesem – dlatego musimy świadomie użytkować dostępne nam zasoby. Jesteśmy firmą, która ma spójną i przemyślaną strategię dążenia do ekologicznych zmian, małych i dużych.

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta
15 czerwca 2023

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta

Na przykładzie floty Grupy MAKO TSL pokazujemy, jaka praca stoi za wypuszczeniem w trasę każdego nowego auta w transporcie drogowym miedzynarodowym.

© Copyright 2024 - Mako TSL