Przejdź do treści

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!

j.wysocki
15.07.2023
Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!

Sport jest mocno zaszyty w kulturę MAKO TSL, a zdrowa rywalizacja jest w naszej krwi. Mamy na to wiele przykładów – starty #MakoTSLteam w Runmageddonie, czy coraz mocniejsze zaangażowaniu w budowanie naszego zespołu fighterów. Kolejnym dowodem jest Wiosenny Challange Sportowy, który już trzeci rok z rzędu z powodzeniem zaangażował wielu z naszych pracowników.

Na start garść statystyk dotycząca zaangażowania w wyzwanie – tej wiosny wzięły w nim udział 82 osoby. To o trzy osoby więcej, niż w zeszłym roku, więc notujemy progres. I to mimo podniesionej poprzeczki, ponieważ wyzwanie potrwało dwanaście tygodni, czyli o całe trzy tygodnie krócej niż rok temu. Wyniki też, mimo skróconego czasu wyzwania, zdecydowanie przebijają zeszłoroczne!

W kategorii chodzenie/bieganie udało się naszym pracownikom pobić wynik o prawie 800 km – z zeszłorocznych 13 592 km do 14 330 km. W kategorii jazdy na rowerze wynik z zeszłego roku nie został pobity, ale biorąc pod uwagę czas i tak jest on niesamowity – 15 690 km. Tutaj też bardzo dużo kilometrów dokłada nasza ekipa MTB, która i w tym sezonie świetnie sobie radzi w rajdach MTB Pomerania Maraton.

Finalnie aż 55 osób biorących udział w wyzwaniu przekroczyło wymagany próg punktowy i otrzyma w nagrodę: nowe koszulki sportowe MAKO TSL i bon do wybranego sklepu. Wszystkim gratuluję wysiłku włożonego w wyzwanie!

j.wysocki
15 lipca 2023

Zobacz podobne wpisy

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne
07 lipca 2023

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne

Transport drogowy nie kojarzy się z eko biznesem – dlatego musimy świadomie użytkować dostępne nam zasoby. Jesteśmy firmą, która ma spójną i przemyślaną strategię dążenia do ekologicznych zmian, małych i dużych.

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta
15 czerwca 2023

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta

Na przykładzie floty Grupy MAKO TSL pokazujemy, jaka praca stoi za wypuszczeniem w trasę każdego nowego auta w transporcie drogowym miedzynarodowym.

MAKO TSL wraca na targi
06 czerwca 2023

MAKO TSL wraca na targi

Pandemia sprawiła, że MAKO TSL na targach można było spotkać jedynie jako gości. Na szczęście, od tego roku się to zmieniło – na przełomie maja i czerwca mieliśmy okazję rozstawić się ze stoiskiem na XII Spotkaniu Przewoźników w Krzyżowej.

© Copyright 2024 - Mako TSL