Przejdź do treści

MAKO TSL wraca na targi

j.wysocki
06.06.2023
MAKO TSL wraca na targi

Pandemia sprawiła, że MAKO TSL na targach i konferencjach branżowych można było spotkać jedynie jako gości i uczestników. Na szczęście, od tego roku się to zmieniło! Na przełomie maja i czerwca mieliśmy okazję, pierwszy raz po pandemii “wyjść do ludzi” i rozstawić się ze stoiskiem na XII Spotkaniu Przewoźników w Krzyżowej.

Co do zasady wyznajemy zasadę, że nie pojawiamy się na targach czy konferencjach “żeby się pokazać” – jest to przepalanie pieniędzy, którego w Grupie MAKO TSL nie lubimy. Każdy wyjazd, który organizujemy ma mieć cel. Wyjazd na XII Spotkanie Przewoźników w Krzyżowej organizowane przez Polską Unię Transportu to nie pierwsza nasza impreza z tego cyklu dlatego wiedzieliśmy, że jeżeli dobrze to rozegramy, możemy z tego wyjazdu wyciągnąć wymierne efekty.

Cała akcja wyjazdowa to zasługa połączonych działań Zespołu Marketingu, Zespołu Pozyskiwania Przewoźników, Zespołu Opiekunek oraz Zespołu Floty Własnej. Dzięki temu, że za przygotowania zabraliśmy się miesiąc wcześniej, udało nam się nie tylko przygotować merytorycznie, ale również złożyć zupełnie nowe stoisko MAKO TSL.

Już w czwartek, 1 czerwca, na placu zjawiły się nasze trzy busy i jeden DAF – wszystkie lśniące i obrandowane, żeby zająć odpowiednie miejsce i rozstawić największe i najbardziej zjawiskowe stoisko tego zlotu (nieskromnie mówiąc).

Sama impreza zaczęła się w piątkowy poranek, 2 czerwca. Słoneczna pogoda, z gustem przygotowane stanowisko i dopełniający to wszystko, uśmiechnięty #MakoTSLteam – to wszystko spowodowało, że wzbudzaliśmy spore zainteresowanie i przybyli na miejsce Przewoźnicy chętnie nas odwiedzali. Pozwoliło nam to osiągnąć cel wyjazdu, czyli umocnić relacje z obecnymi Partnerami i nawiązać wiele nowych kontaktów. Nie ma co ukrywać, że sporą popularnością cieszyły się również nasze gadżety… w szczególności specjalnie uwarzony i schłodzony na tę okazję napoje!

Oprócz stricte networkingu Spotkanie Przewoźników w Krzyżowej oferowało również całodzienny panel merytoryczny, z którego również udało nam się zaczerpnąć nieco przydatnej wiedzy. Cała impreza zakończyła się uroczystym bankietem, na którym jeszcze mocniej zacieśniliśmy relację z Przewoźnikami i innymi firmami w naszej branży.

Całą imprezę oceniamy bardzo pozytywnie. Po dłuższej przerwie udało nam się pokazać i wizerunkowo był to pokaz na wysokim poziomie. Mamy też swoje przemyślenia i pomysły na przyszłość, tak aby za każdym razem podnosić sobie poprzeczkę.

j.wysocki
06 czerwca 2023

Zobacz podobne wpisy

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!
15 lipca 2023

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!

Sport jest mocno zaszyty w kulturę MAKO TSL, a zdrowa rywalizacja jest w naszej krwi. Mamy na to wiele przykładów, a jednym z nich są kolejne edycje Wiosennego Challangu Sportowego.

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne
07 lipca 2023

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne

Transport drogowy nie kojarzy się z eko biznesem – dlatego musimy świadomie użytkować dostępne nam zasoby. Jesteśmy firmą, która ma spójną i przemyślaną strategię dążenia do ekologicznych zmian, małych i dużych.

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta
15 czerwca 2023

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta

Na przykładzie floty Grupy MAKO TSL pokazujemy, jaka praca stoi za wypuszczeniem w trasę każdego nowego auta w transporcie drogowym miedzynarodowym.

© Copyright 2024 - Mako TSL