Przejdź do treści

NORDA Logistics Sp. z o.o. w Grupie MAKO TSL

j.wysocki
15.05.2023
NORDA Logistics Sp. z o.o. w Grupie MAKO TSL
W transporcie ważne jest zaufanie – pracujemy na nie dostarczając towary Klientów tam, gdzie są potrzebne dokładnie wtedy, kiedy są one potrzebne. Jest to możliwe dzięki ciężkiej pracy naszych spedytorów m.in. z NORDA LOGISTICS, spółki Grupy MAKO TSL obsługującej duże auta. Od ponad roku budujemy dynamicznie tą, drugą, nogę biznesu MAKO TSL. Ekipa NORDA LOGISTICS udowadnia, że radzimy sobie z dużymi autami dokładnie tak samo jak z busami. W tych wysiłkach wspiera nas ekipa Zespół Pozyskiwania Przewoźników, który zapewnia stały dopływ Partnerów z dużymi autami.
Dzisiaj możemy ogłosić kolejny poważny krok w rozwoju działań w ramach dużych aut – oficjalnie NORDA LOGISTICS zmienia nazwę na MAKO TSL FTL. Jest to krok, który umacnia MAKO TSL jako Grupę Spółek kluczowych w całej branży transportu drogowego w Polsce oraz walczącej o pozycję lidera w Europie. Zmiana ta wiąże się również z coraz większym zaangażowaniem MAKO TSL w rozwój działalności związanej z transportem drogowym aut 13,6 – widzimy wyraźne zapotrzebowanie na usługi na najwyższym poziomie, świadczone po konkurencyjnych stawkach przez partnera, do którego masz zaufanie.
Wyraża się to coraz lepszą ofertą dla naszych Klientów, zwiększeniem zespołu spedytorów pracujących z dużymi autami oraz dzisiaj – zmianą nazwy na spójną z resztą Grupy MAKO TSL.
Z kwestii formalnych, zmienia się wyłącznie nazwa spółki – pozostałe dane (NIP, adres) pozostają bez zmian. Obecne pełne dane spółki to:
Mako TSL FTL Sp. z o.o.
Dmowskiego 12
80-264 Gdańsk, Poland
NIP: 9721261126
KRS: 0000601335
REGON: 363693134
j.wysocki
15 maja 2023

Zobacz podobne wpisy

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!
15 lipca 2023

Wiosenne wyzwanie sportowe… pokonane!

Sport jest mocno zaszyty w kulturę MAKO TSL, a zdrowa rywalizacja jest w naszej krwi. Mamy na to wiele przykładów, a jednym z nich są kolejne edycje Wiosennego Challangu Sportowego.

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne
07 lipca 2023

ekoMAKO TSL – nasze działania pro-ekologiczne

Transport drogowy nie kojarzy się z eko biznesem – dlatego musimy świadomie użytkować dostępne nam zasoby. Jesteśmy firmą, która ma spójną i przemyślaną strategię dążenia do ekologicznych zmian, małych i dużych.

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta
15 czerwca 2023

Ile pracy stoi za wypuszczeniem w trasę auta

Na przykładzie floty Grupy MAKO TSL pokazujemy, jaka praca stoi za wypuszczeniem w trasę każdego nowego auta w transporcie drogowym miedzynarodowym.

© Copyright 2024 - Mako TSL