Przejdź do treści

Jedź po swoje
z MAKO TSL

Dołącz do grona przewoźników z topowymi stawkami i najszybszą płatnością na rynku nawet w 3 dni. Nasza firma wyrosła z własnych busów i nadal mamy własną flotę, dlatego dobrze znamy trudy tej pracy. Mając skalę i stabilność na rynku, oferujemy naszym partnerom możliwie najlepsze warunki i szerokie wsparcie bo wiemy, że ich sukces oznacza nasz sukces. Po kontakcie z nami spodziewać się możesz przejrzystych zasad i zrozumienia sytuacji dla całego rynku transportu drogowego.

Obowiązki podwykonawcy wynikające ze zlecenia przewozu dalszemu przewoźnikowi z dnia 14.03.2020 r.

QXVrxE76vgzzCk2

Termin płatności

Jeśli zależy Ci na szybkiej płatności, możesz otrzymać pieniądze nawet w ciągu 3 dni na zasadzie skonta!

Standardowy termin płatności w MAKO TSL to 44 dni, mimo to 90% wypłat realizujemy w ciągu
30 dni.

Rectangle-30-576×459.jpg

Atrakcyjne stawki

Stawki każdorazowo ustalamy indywidualnie z partnerami biznesowymi. Standardowo płacimy nawet 0,49 €/km dla busa 12-paletowego z windą.

Dopasowanie spedytorów do przewoźnika

Zależy nam na dobrych relacjach. Zespół MAKO TSL to obecnie 224 osoby – i ciągle rośniemy! Dzięki tak dużemu zespołowi jesteśmy w stanie dopasować grupę spedytorów do profilu naszego partnera.

Rozliczenie

Każdy z naszych partnerów ma inny profil działalności i inne oczekiwania. Wiemy, że współpracując z tak wieloma podmiotami musimy być elastyczni. Z tego powodu oferujemy różne formy i terminy rozliczeń.

Wszystko w jednym!

Jedną z zalet współpracy z MAKO TSL jest to, że nasi partnerzy nie muszą się martwić o większość procesów operacyjnych. To my szukamy ładunków, zajmujemy się rozliczeniami i kontaktujemy się z klientami. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się wyłącznie na transporcie.

Jesteś zainteresowany?

Uzupełnij poniższy formularz aby pobrać aktualną ofertę. Podane przez Ciebie dane wykorzystamy wyłącznie po to, aby omówić kwestie potencjalnej współpracy.

Przejdź do kontaktu

Z kim współpracujemy?

Specjalizujemy się w transporcie lekkim, gdzie dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Pracujemy zarówno z podwykonawcami, którzy mają w swojej ofercie pojedyncze busy, jak i tych, którzy dysponują dużo większą flotą. Ponieważ MAKO TSL jest największą w Polsce spedycją z sektora lekkiego, podejmując z nami współpracę nie musisz obawiać się braku zleceń – od 10 lat nieustannie się rozwijamy, a nasi podwykonawcy wraz z nami!

X6YEHVjY5x51wHD
contact-image.png

Współpraca z MAKO TSL

Uzupełnij poniższy formularz aby poznać aktualną ofertę. Podane przez Ciebie dane wykorzystamy wyłącznie po to, aby omówić kwestie potencjalnej współpracy.

    Skontatkuj się z nami

    © Copyright 2023 - Mako TSL