Przejdź do treści

Z kim współpracujemy?

Specjalizujemy się w transporcie lekkim, gdzie dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Pracujemy zarówno z podwykonawcami, którzy mają w swojej ofercie pojedyncze busy, jak i tych, którzy dysponują dużo większą flotą. Ponieważ MAKO TSL jest największą w Polsce spedycją z sektora lekkiego, podejmując z nami współpracę nie musisz obawiać się braku zleceń – od 10 lat nieustannie się rozwijamy, a nasi podwykonawcy wraz z nami!

X6YEHVjY5x51wHD

Dlaczego warto pracować z MAKO TSL?

Termin płatności

Jeśli zależy Ci na szybkiej płatności, możesz otrzymać pieniądze nawet w ciągu 3 dni na zasadzie skonta! Standardowy termin płatności w MAKO TSL to 44 dni, mimo to 90% wypłat realizujemy w ciągu 30 dni.

0yIq2UpJgPElkN8

Atrakcyjne stawki

Stawki każdorazowo ustalamy indywidualnie z partnerami biznesowymi. Standardowo płacimy nawet 0,57 €/km dla busa 10-paletowego z windą.

Dopasowanie spedytorów do przewoźnika

Zależy nam na dobrych relacjach. Zespół MAKO TSL to obecnie 224 osoby - i ciągle rośniemy! Dzięki tak dużemu zespołowi jesteśmy w stanie dopasować grupę spedytorów do profilu naszego partnera.

Rozliczenie

Każdy z naszych partnerów ma inny profil działalności i inne oczekiwania. Wiemy, że współpracując z tak wieloma podmiotami musimy być elastyczni. Z tego powodu oferujemy różne formy i terminy rozliczeń.

oUm0J04dMa3qTgz

Wszystko w jednym!

Jedną z zalet współpracy z MAKO TSL jest to, że nasi partnerzy nie muszą się martwić o większość procesów operacyjnych. To my szukamy ładunków, zajmujemy się rozliczeniami i kontaktujemy się z klientami. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się wyłącznie na transporcie.

rfRvjCt0E8tV3O5

Dedykowany opiekun

Współpracując z MAKO TSL nasi partnerzy mają przypisanego opiekuna, który osobiście zna specyfikę jego firmy i opiekuje się jego sprawami.

K7uv6qdzzdoMw43

Elektroniczny obieg dokumentów

Digitalizacja dokumentów oznacza nie tylko korzyści dla środowiska, poprzez zmniejszenie produkcji papieru. To również przyspieszenie procesów administracyjno-księgowych, co realnie przyczynia się do skrócenia czasu potrzebnego do zlecenia wypłaty. Mamy również rozwiązanie, które ułatwia pracę partnerów pracujących na tradycyjnych, papierowych dokumentach. Dzięki biurze w Niemczech, z którego codziennie transportujemy dokumenty do biura w Szczecinie, zapewniamy ciągłość rozliczeń.

Jedź po swoje z MAKO TSL

Dołącz do grona przewoźników z topowymi stawkami i najszybszą płatnością na rynku nawet w 3 dni. Nasza firma wyrosła z własnych busów i nadal mamy własną flotę, dlatego dobrze znamy trudy tej pracy. Mając skalę i stabilność na rynku, oferujemy naszym partnerom możliwie najlepsze warunki i szerokie wsparcie bo wiemy, że ich sukces oznacza nasz sukces. Po kontakcie z nami spodziewać się możesz przejrzystych zasad i zrozumienia sytuacji dla całego rynku transportu drogowego.

Obowiązki podwykonawcy wynikające ze zlecenia przewozu dalszemu przewoźnikowi z dnia 14.03.2020 r.

QXVrxE76vgzzCk2

Współpraca z MAKO TSL

Uzupełnij poniższy formularz aby poznać aktualną ofertę. Podane przez Ciebie dane wykorzystamy wyłącznie po to, aby omówić kwestie potencjalnej współpracy.

    Skontatkuj się z nami

    © Copyright 2022 - Mako TSL