Przejdź do treści

Jedź po swoje
z MAKO TSL

Dołącz do grona przewoźników z topowymi stawkami i najszybszą płatnością na rynku nawet w 3 dni. Nasza firma wyrosła z własnych aut i nadal mamy własną flotę, dlatego dobrze znamy trudy tej pracy. Mając skalę i stabilność na rynku, oferujemy naszym partnerom możliwie najlepsze warunki i szerokie wsparcie bo wiemy, że ich sukces oznacza nasz sukces. Po kontakcie z nami spodziewać się możesz przejrzystych zasad i zrozumienia sytuacji dla całego rynku transportu drogowego.

Obowiązki podwykonawcy wynikające ze zlecenia przewozu dalszemu przewoźnikowi z dnia 14.02.2024 r.

kolażeWWW

Termin płatności

Jeśli zależy Ci na szybkiej płatności, możesz otrzymać pieniądze nawet w ciągu 3 dni na zasadzie skonta!

Rectangle-30-576×459.jpg

Atrakcyjne stawki

Stawki każdorazowo ustalamy indywidualnie z partnerami biznesowymi.

Dopasowanie spedytorów do przewoźnika

Zależy nam na dobrych relacjach. Zespół MAKO TSL to obecnie 230 osób – i ciągle rośniemy! Dzięki tak dużemu zespołowi jesteśmy w stanie dopasować grupę spedytorów do profilu naszego partnera.

Rozliczenie

Każdy z naszych partnerów ma inny profil działalności i inne oczekiwania. Wiemy, że współpracując z tak wieloma podmiotami musimy być elastyczni. Z tego powodu oferujemy różne formy i terminy rozliczeń.

Wszystko w jednym!

Jedną z zalet współpracy z MAKO TSL jest to, że nasi partnerzy nie muszą się martwić o większość procesów operacyjnych. To my szukamy ładunków, zajmujemy się rozliczeniami i kontaktujemy się z klientami. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się wyłącznie na transporcie.

Jesteś zainteresowany?

Uzupełnij poniższy formularz aby pobrać aktualną ofertę. Podane przez Ciebie dane wykorzystamy wyłącznie po to, aby omówić kwestie potencjalnej współpracy.

Przejdź do kontaktu

Z kim współpracujemy?

Pracujemy zarówno z podwykonawcami, którzy mają w swojej ofercie pojedyncze auta, jak i takimi, którzy dysponują dużo większą flotą. Specjalizujemy się w dwóch segmentach rynku transportu drogowego: transporcie lekkim, gdzie dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony; oraz transporcie ciężkim, obsługiwanym przez zestawy 13,6. Ponieważ MAKO TSL jest firmą działającą od 13 lat na rynkach europejskich, podejmując z nami współpracę nie musisz obawiać się braku zleceń – od 13 lat nieustannie się rozwijamy, a nasi podwykonawcy wraz z nami!

X6YEHVjY5x51wHD
11

Współpraca z MAKO TSL

Uzupełnij poniższy formularz aby poznać aktualną ofertę. Podane przez Ciebie dane wykorzystamy wyłącznie po to, aby omówić kwestie potencjalnej współpracy.

    Skontaktuj się z nami

    © Copyright 2024 - Mako TSL