Przejdź do treści

Co MAKO TSL może zrobić dla Ciebie – benefity pracownicze

j.wysocki
28.08.2023
Co MAKO TSL może zrobić dla Ciebie – benefity pracownicze

W MAKO TSL zawsze stawiamy na komfort i dobro naszych pracowników. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szereg benefitów, które z pewnością wpłyną na jakość życia naszego zespołu.

Prywatna Opieka Medyczna Luxmed

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego z myślą o naszych pracownikach i ich bliskich oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej Luxmed. Dzięki temu dajemy możliwość szybszego i tańszego dostępu do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i nie tylko.

Karta MultiSport

W MAKO TSL aktywność fizyczna i dbanie o kondycję są bardzo ważne. Przykładem mogą być nasze wyzwania sportowe, w których wykręcamy świetne wyniki, co nie przestając nas zadziwiać. Dlatego pośród benefitów znajdziecie Kartę MultiSport, która otwiera drzwi do tysięcy obiektów sportowych i rekreacyjnych. Preferujcie siłownię, basen, czy możę zajęcia fitness? Z MultiSportem macie pełen wybór i zero ograniczeń. Pamiętajmy też, że Multisport to również lodowiska, ścianki wspinaczkowe a także zajęcia taneczne.

Ubezpieczenie Grupowe WARTA

Bezpieczeństwo i spokój ducha to kluczowe aspekty w życiu każdego z nas. Nikt nie lubi myśleć o nieszczęściach, jakie mogą nam się przytrafić, ale mimo wszystko warto być na nie gotowym. Jednym z dobrych sposobów zabezpieczenia się przed losowymi wypadkami jest ubezpieczenie grupowe WARTA. Ubezpieczenie to zawiera ciekawe i korzystne opcje dostosowane do potrzeb naszego zespołu. Dzięki temu możemy czuć się pewniej i spokojniej, wiedząc, że my i nasi bliscy otrzymają wsparcie w razie nieoczekiwanej sytuacji.

Dołączenie do któregoś z powyższych programów i skorzystanie z benefitów, jakie oferują jest banalnie proste. Kwota za Luxmed i MultiSporta z programów jest naprawdę symboliczna – Grupa MAKO TSL jako pracodawca finansuje około 85% każdego z nich. W MAKO TSL liczy się Wasze dobro, zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim.

j.wysocki
28 sierpnia 2023

Zobacz podobne wpisy

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk
23 kwietnia 2024

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk

To już nasz trzeci sezon w Lidze 3lk! Choć na początku Maciej, pomysłodawca i kapitan naszej drużyny, zakładał ją kierując się wyłącznie pasją do sportu i chęcią gry dla radości z grania, po naszych zawodnikach widać było apetyt na więcej… więcej niż grę “tylko” w II Lidze. Ale też zdrową, sportową “złość” po każdej porażce.

Transport – jak tu  go nie kochać?
14 marca 2024

Transport – jak tu go nie kochać?

Transportowa karuzela trwa w najlepsze! Niech o sytuacji na rynku poświadczy sinusoida stawek, jakie zaobserwowaliśmy od początku “projektu duże auta” w MAKO TSL, czyli od wiosny 2022 r.

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023
02 lutego 2024

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023

W zeszłym roku rozegraliśmy pierwszy sezon FIFA MAKO Cup, czyli ligi o tytuł najlepszego zespołu w grze FIFA w MAKO TSL. Turniej zdominowała jedna drużyna, powstała zresztą trochę z przypadku – co nie znaczy, że sezon był bez zaskoczeń. Wręcz przeciwnie, towarzyszyło nam w rywalizacji wiele emocji!

© Copyright 2024 - Mako TSL