Przejdź do treści

Samodzielny Spedytor Międzynarodowy 13,6

QXVrxE76vgzzCk2

Szczegóły oferty

tKs9AqDGoCvDB0D

Home Office lub praca w jednym z sześciu biur MAKO TSL w Polsce

Adres
EsJPebg0V9xzBMA

Umowa o pracę / B2B

Rodzaj umowy
EfCDaOdGmi0d2yW

Pełny etat

Z0JahOHDQzYQgEl

Praca stacjonarna/zdalna

Tryb pracy
6rBuWzrgQsWE2yO

Rekrutacja zdalna

Tryb rekrutacji

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aut 13,6 po Europie Zachodniej.

  • Pozyskiwanie i monitorowanie realizowanych zleceń transportowych.

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Swobodna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość przepisów czasu pracy kierowcy oraz specyfiki branży TSL.

  • Samodzielna organizacja pracy.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

Podział czasu pracy

70%

Monitorowanie realizowanych zleceń transportowych

30%

Praca na giełdzie transportowej

To oferujemy

  • Brak górnej granicy wynagrodzenia – SKY IS THE LIMIT. Premia jest uzależniona tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych wyników.

  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy.

  • Home Office lub praca w jednym z sześciu biur w Polsce, zlokalizowanych w centrach miast.

  • UOP / B2B.

  • Ty decydujesz ile aut prowadzisz.

  • Praca w firmie z 11-letnim doświadczeniem, z niskimi numerami TimoCom 209063 i TransEU 472956, oraz wysokimi ocenami (Status Super Płatnika TransEU).

  • Dostęp do giełdy B2PWeb.

  • Doświadczony Back Office, dzięki któremu będziesz mogła/mógł skupić się tylko na zadaniach spedytora.

  • Samochody służbowe dla spedytorów z najlepszymi wynikami.

  • Przejrzysta struktura i krótkie procesy decyzyjne.

  • Najnowocześniejszy sprzęt IT.

  • Praca na Google Workspace.

  • Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

  • Możliwość utworzenia własnego Zespołu i Oddziału. Liczymy na Twoje zaangażowanie i inicjatywę. Zapewniamy zaplecze finansowe oraz administracyjne dla Twoich operacji

Benefity

THBtCWfn0gTnJsM

Dofinansowanie
zajęć sportowych

5voBauVfQpQD4Nn

Prywatna opieka
medyczna

KFNA1Iq8Ss6NbZs

Ubezpieczenie
na życie

R2cIRyc5VbeT9qW

Elastyczny
czas pracy

vVmjH8AZFL26iPS

Spotkania
integracyjne

Qpju4QsRIH9Rhbq

Firmowa drużyna
sportowa

N9A6kbspNmpUpBS

Brak dress
code’u

LRw1Uyoa42xsLKy

Kawa
herbata