Przejdź do treści

Zostań naszym klientem

Pomagamy klientom zorganizować i dostarczyć towary bezpiecznie i na czas. Zajmujemy się transportem lekkim (do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej) oraz ciężkim (zestawy 13,6). Transportujemy ładunki całopojazdowe, częściowe, drobnicowe jak i ekspresowe.

Świadczymy nasze usługi na terenie niemal całej Europy.

02
_DSC8596

Terminowość

97,6% naszych ładunków dociera na czas. Tam, gdzie pracują ludzie, zdarzają się niespodziewane sytuacje. W MAKO TSL mamy opracowane systemy, które pozwalają nam te sytuacje ograniczać do minimum. Dzięki bardzo dużej flocie i dostępności 24/7 jesteśmy w stanie szybko zorganizować zastępstwo dla samochodu w razie nieoczekiwanych zdarzeń.

DJI_0538

Rozbudowana siatka połączeń dzięki dużej flocie

50 km – właśnie w takim promieniu w dowolnym miejscu w Polsce lub w Niemczech jest jeden z pracujących dla nas kierowców. Dzięki temu w ekspresowym tempie pomagamy dostarczyć Twój towar tam, gdzie jest potrzebny.

Nasza flota lekka

320 aut
480x220x230
220 aut
420x240x240
110 aut
420x220x220
90 aut
480x220x240
60 aut
450x220x230
50 aut
450x240x250/265

WINDY

230 aut z powyższego asortymentu jest wyposażona w windy

EDSCHA

100 aut posiada dodatkowe wyposażenie EDSCHA

ADR

50 aut posiada dodatkowo wyposażenia ADR

Pati
0yIq2UpJgPElkN8

Dlaczego warto skorzystać z naszych
usług?

Rozbudowana siatka połączeń dzięki dużej flocie.

Średnio co 50 km na terenie Niemiec jest dostępne auto MAKO TSL. Dzięki flocie ponad 1000 aut kontraktowych jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybki czas reakcji - nasz kierowca jest w stanie pojawić się u klienta nawet w ciągu 2 godzin. W ciągu 24h jesteśmy w stanie przyjąć i zrealizować zlecenie transportowe. Gwarantuje to ciągłość łańcucha dostaw, niezbędną do funkcjonowania większości firm.

cwU1MTc1LAjq99d

Szybkość dostawy

95% przesyłek dostarczamy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Taki czas dostawy jest możliwy dzięki flocie ponad 1000 samochodów kontraktowych. Firmy, które z nami współpracują, mogą liczyć na ciągłość łańcucha dostaw.

Usługa ekspres

Dla niektórych firm 24 godziny to zbyt długi czas oczekiwania na dostawę. Dla tych, którzy oczekują natychmiastowej realizacji swojego transportu, oferujemy usługę ekspres. Dzięki dużej flocie jesteśmy w stanie zaoferować dedykowanego auto, który zrealizuje transport nawet tego samego dnia.

Elastyczność dostaw

Dzięki flocie 1000 aut, możemy planować transporty i rezerwować auta z wyprzedzeniem. Dla naszych partnerów biznesowych oznacza to elastyczność dostaw. Jesteśmy w stanie tak zaprojektować proces transportu, aby terminy odbioru i dostawy odpowiadały planom załadunku w firmie klienta.

Atrakcyjne stawki

Nasza oferta zakłada nie tylko szybkie i niezawodne transporty. Dzięki skali naszego biznesu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w konkurencyjnych cenach, nie obniżając jednocześnie poziomu świadczonych usług.

Flota

Zaletą MAKO TSL jest nie tylko wielkość naszej floty, lecz również jej różnorodność. Różne rodzaje aut pozwalają nam przewieźć niemal każdy rodzaj ładunku - począwszy od obsługi transportów na budowę, przesyłek paletowych czy takich, których rozładunek wymaga windy.

Wielojęzyczna obsługa

Mówimy w Twoim języku! Nasi pracownicy mówią po angielsku, niemiecku, polsku, ukraińsku, rosyjsku i po francusku. Współpracując z nami nie napotkasz bariery językowej. W pracy wesprą Cię również wielojęzyczne działy księgowości, administracji i wsparcia.

Dostępność 24/7

Pracując z MAKO TSL pracujesz również z konkretnymi osobami. Zawsze możesz liczyć na swojego dedykowanego spedytora, jesteśmy dla Ciebie dostępni również poprzez całodobowy hotline.

Elastyczny rozładunek

Oferujemy nie tylko różne rodzaje aut, lecz również elastyczne formy rozładunku. W zależności od potrzeb partnera, jesteśmy w stanie zaoferować rozładunek ręczny lub pod drzwi.

Digitalizacja administracji

Stawiamy na digitalizację dokumentów. Daje to wymierne korzyści środowiskowe, jak również znacznie ułatwia i przyspiesza formalności administracyjno-księgowe.

Szybkie wyceny

MAKO TSL to nie tylko szybka dostawa, lecz również szybka obsługa spedytorska. Zapytania dot. transportu zwykle jesteśmy w stanie obsłużyć nawet do 20 minut, co pozytywnie wpływa na płynność łańcucha dostaw w zakładach.

Swoim zasięgiem obejmujemy

Austrię, Belgię, Czechy, Danię, Francję, Hiszpanię, Holandię, Irlandię, Luksemburg, Niemcy, Polskę, Portugalię, Słowację, Słowenię, Szwajcarię, Szwecję, Węgry, Włochy oraz Wielką Brytanię.

mapa_poprawna

Zaufało nam już
ponad 500 firm

peKvpDhlCeNiBMw
ORuPellQcuirC7f
NQQHhtdrhScOzq3
3aYgJ0RgnfPGXK5
addit_logo_2021-1
Drukowanie
LOGO dobra jakość
Full (Simple)@4x

Skontaktuj się z nami

jablo

Michał
Jabłoński

Rynek niemiecki

7pusiIWVCAIRPBT

Łukasz
Rosiński

Rynek niemiecki

unnamed (11)

Kamil
Haniszewski

Rynek holenderski

annanowacka

Anna
Nowacka

Rynek francuski

ben

Benjamin
Sanchez

Rynek francuski

Zapytanie ofertowe

Uzupełnij poniższy formularz aby poznać aktualną ofertę. Podane przez Ciebie dane wykorzystamy wyłącznie po to, aby omówić kwestie potencjalnej współpracy.

    © Copyright 2024 - Mako TSL