Przejdź do treści

Spedycja międzynarodowa

tamago
14.02.2022
Spedycja międzynarodowa

Jak tłumaczyliśmy w ostatnim wpisie, spedycja w głównej mierze polega na zorganizowaniu transportu do przewozu towarów. Nasz zespół ponad 100 spedytorów każdego dnia organizuje przewozy, kompletuje dokumenty i dostarcza towary na czas. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie znajomość specyfiki i przepisów krajów, w których pracujemy.

Za bezproblemowy transport towarów na terenie całej Europy w MAKO TSL odpowiada zespół spedytorów Nasi pracownicy dobierają busa z odpowiednimi wymiarami i wyposażeniem (np. windą), zawierają umowy, sporządzają niezbędną dokumentację, a także dbają o kwestie ubezpieczeniowe. Musimy mieć nieustanny kontakt z kierowcami i dbać o przebieg podróży. Wszystko to przy jednoczesnym pilnowaniu lokalnych praw i ustalaniu szczegółów transportu w lokalnych językach – tak w skrócie można opisać pracę spedytora międzynarodowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty należy podkreślić, że współpraca z dużą i doświadczoną firmą spedycyjną daje szereg korzyści.

Po pierwsze, duża i różnorodna flota. Dzięki ponad 850 busom kontraktowym MAKO TSL jest w stanie zapewnić szybki transport do dowolnego miejsca w Europie Zachodniej. Większość przesyłek jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24 godzin!

Po drugie, duży i doświadczony zespół spedytorów. Mamy doświadczenie w transporcie różnych ładunków, dzięki czemu jesteśmy w stanie proponować najbardziej optymalne rozwiązania!

Po trzecie, świadomość środowiskowa. Transport jest niestety jedną z branż, które generują spore emisje CO2. W MAKO TSL podejmujemy działania mające na celu zmniejszyć negatywny wpływ naszych działań na środowisko. W jaki sposób? Więcej przeczytasz o tym w naszej misji środowiskowej 2025!

W transporcie zaufaj największym. Dołącz do grona zadowolonych klientów MAKO TSL.

tamago
14 lutego 2022

Zobacz podobne wpisy

MAKO z najlepszą stawką na rynku
01 lipca 2022

MAKO z najlepszą stawką na rynku

Miesiąc temu weszliśmy na „duże”. Dzisiaj dla przewoźników z autami 13.6 mamy najwyższą stawkę 1,5 euro za KAŻDY kilometr po UE, kasę przelewamy 5 dni po skanach bez żadnego skonta. Twój biznes jest w trasie, my zajmiemy się resztą.

Jakimi autami może się pochwalić polska flota transportowa
29 czerwca 2022

Jakimi autami może się pochwalić polska flota transportowa

W Polsce zarejestrowanych jest niemal 3 mln samochodów ciężarowych. Z czego zdecydowana większość, bo aż 70%, to samochody tzw. „lekkie”, czyli o dopuszczalnej masie całkowitej (dmc) do 3,5 tony.

Czy branża TSL jest nasycona technologiami?
15 czerwca 2022

Czy branża TSL jest nasycona technologiami?

W 2021 roku w start-upy (czyli firmy technologiczne pracujące nad nowymi rozwiązaniami) transportowe inwestorzy wyłożyli 24,6 mld. dolarów… to dwa razy więcej, niż rok wcześniej! Nie jest to aż tak dziwne, bo pandemia przyspieszyła rozwój technologii w wielu dziedzinach.

© Copyright 2024 - Mako TSL