Przejdź do treści

Spedycja międzynarodowa

tamago
14.02.2022
Spedycja międzynarodowa

Jak tłumaczyliśmy w ostatnim wpisie, spedycja w głównej mierze polega na zorganizowaniu transportu do przewozu towarów. Nasz zespół ponad 100 spedytorów każdego dnia organizuje przewozy, kompletuje dokumenty i dostarcza towary na czas. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie znajomość specyfiki i przepisów krajów, w których pracujemy.

Za bezproblemowy transport towarów na terenie całej Europy w MAKO TSL odpowiada zespół spedytorów Nasi pracownicy dobierają busa z odpowiednimi wymiarami i wyposażeniem (np. windą), zawierają umowy, sporządzają niezbędną dokumentację, a także dbają o kwestie ubezpieczeniowe. Musimy mieć nieustanny kontakt z kierowcami i dbać o przebieg podróży. Wszystko to przy jednoczesnym pilnowaniu lokalnych praw i ustalaniu szczegółów transportu w lokalnych językach – tak w skrócie można opisać pracę spedytora międzynarodowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty należy podkreślić, że współpraca z dużą i doświadczoną firmą spedycyjną daje szereg korzyści.

Po pierwsze, duża i różnorodna flota. Dzięki ponad 850 busom kontraktowym MAKO TSL jest w stanie zapewnić szybki transport do dowolnego miejsca w Europie Zachodniej. Większość przesyłek jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24 godzin!

Po drugie, duży i doświadczony zespół spedytorów. Mamy doświadczenie w transporcie różnych ładunków, dzięki czemu jesteśmy w stanie proponować najbardziej optymalne rozwiązania!

Po trzecie, świadomość środowiskowa. Transport jest niestety jedną z branż, które generują spore emisje CO2. W MAKO TSL podejmujemy działania mające na celu zmniejszyć negatywny wpływ naszych działań na środowisko. W jaki sposób? Więcej przeczytasz o tym w naszej misji środowiskowej 2025!

W transporcie zaufaj największym. Dołącz do grona zadowolonych klientów MAKO TSL.

tamago
14 lutego 2022

Zobacz podobne wpisy

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk
23 kwietnia 2024

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk

To już nasz trzeci sezon w Lidze 3lk! Choć na początku Maciej, pomysłodawca i kapitan naszej drużyny, zakładał ją kierując się wyłącznie pasją do sportu i chęcią gry dla radości z grania, po naszych zawodnikach widać było apetyt na więcej… więcej niż grę “tylko” w II Lidze. Ale też zdrową, sportową “złość” po każdej porażce.

Transport – jak tu  go nie kochać?
14 marca 2024

Transport – jak tu go nie kochać?

Transportowa karuzela trwa w najlepsze! Niech o sytuacji na rynku poświadczy sinusoida stawek, jakie zaobserwowaliśmy od początku “projektu duże auta” w MAKO TSL, czyli od wiosny 2022 r.

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023
02 lutego 2024

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023

W zeszłym roku rozegraliśmy pierwszy sezon FIFA MAKO Cup, czyli ligi o tytuł najlepszego zespołu w grze FIFA w MAKO TSL. Turniej zdominowała jedna drużyna, powstała zresztą trochę z przypadku – co nie znaczy, że sezon był bez zaskoczeń. Wręcz przeciwnie, towarzyszyło nam w rywalizacji wiele emocji!

© Copyright 2024 - Mako TSL