Przejdź do treści

Don Diego dołącza do MAKO Team!

j.wysocki
10.06.2022
Don Diego dołącza do MAKO Team!

W ten weekend oficjalnie obchodziliśmy 10-lecie MAKO TSL i bawiliśmy się na Mazurach. Świętowaliśmy co prawda z rocznym opóźnieniem, bo pandemia nie pozwoliła nam na organizację takie wydarzenia wcześniej. Ale za to jak świętowaliśmy!

W trakcie obchodzenia uroczystości 10-lecia oficjalnie przedstawiliśmy nowego członka Zespołu MAKO…

… Mateusza DON DIEGO Kubiszyna, którego zostaliśmy oficjalnym sponsorem!

Don Diego jest wielokrotnie tytułowanym kick-boxerem i pięściarzem, a także fighterem w formule MMA. Prywatnie Mateusz był ratownikiem medycznym, a obecnie jest strażakiem.

Innymi słowy, jest osobą, która świetnie pasuje do naszego zespołu. Już wkrótce będziecie mogli przeczytać i zobaczyć więcej efektów naszej współpracy.

j.wysocki
10 czerwca 2022

Zobacz podobne wpisy

MAKO z najlepszą stawką na rynku
01 lipca 2022

MAKO z najlepszą stawką na rynku

Miesiąc temu weszliśmy na „duże”. Dzisiaj dla przewoźników z autami 13.6 mamy najwyższą stawkę 1,5 euro za KAŻDY kilometr po UE, kasę przelewamy 5 dni po skanach bez żadnego skonta. Twój biznes jest w trasie, my zajmiemy się resztą.

Jakimi autami może się pochwalić polska flota transportowa
29 czerwca 2022

Jakimi autami może się pochwalić polska flota transportowa

W Polsce zarejestrowanych jest niemal 3 mln samochodów ciężarowych. Z czego zdecydowana większość, bo aż 70%, to samochody tzw. „lekkie”, czyli o dopuszczalnej masie całkowitej (dmc) do 3,5 tony.

Czy branża TSL jest nasycona technologiami?
15 czerwca 2022

Czy branża TSL jest nasycona technologiami?

W 2021 roku w start-upy (czyli firmy technologiczne pracujące nad nowymi rozwiązaniami) transportowe inwestorzy wyłożyli 24,6 mld. dolarów… to dwa razy więcej, niż rok wcześniej! Nie jest to aż tak dziwne, bo pandemia przyspieszyła rozwój technologii w wielu dziedzinach.

© Copyright 2024 - Mako TSL