Przejdź do treści

Don Diego dołącza do MAKO Team!

j.wysocki
10.06.2022
Don Diego dołącza do MAKO Team!

W ten weekend oficjalnie obchodziliśmy 10-lecie MAKO TSL i bawiliśmy się na Mazurach. Świętowaliśmy co prawda z rocznym opóźnieniem, bo pandemia nie pozwoliła nam na organizację takie wydarzenia wcześniej. Ale za to jak świętowaliśmy!

W trakcie obchodzenia uroczystości 10-lecia oficjalnie przedstawiliśmy nowego członka Zespołu MAKO…

… Mateusza DON DIEGO Kubiszyna, którego zostaliśmy oficjalnym sponsorem!

Don Diego jest wielokrotnie tytułowanym kick-boxerem i pięściarzem, a także fighterem w formule MMA. Prywatnie Mateusz był ratownikiem medycznym, a obecnie jest strażakiem.

Innymi słowy, jest osobą, która świetnie pasuje do naszego zespołu. Już wkrótce będziecie mogli przeczytać i zobaczyć więcej efektów naszej współpracy.

j.wysocki
10 czerwca 2022

Zobacz podobne wpisy

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk
23 kwietnia 2024

Trzeci sezon #MakoTSLteam w 3lk

To już nasz trzeci sezon w Lidze 3lk! Choć na początku Maciej, pomysłodawca i kapitan naszej drużyny, zakładał ją kierując się wyłącznie pasją do sportu i chęcią gry dla radości z grania, po naszych zawodnikach widać było apetyt na więcej… więcej niż grę “tylko” w II Lidze. Ale też zdrową, sportową “złość” po każdej porażce.

Transport – jak tu  go nie kochać?
14 marca 2024

Transport – jak tu go nie kochać?

Transportowa karuzela trwa w najlepsze! Niech o sytuacji na rynku poświadczy sinusoida stawek, jakie zaobserwowaliśmy od początku “projektu duże auta” w MAKO TSL, czyli od wiosny 2022 r.

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023
02 lutego 2024

Złote tenisówki dla… czyli podsumowanie FIFA MAKO Cup 2023

W zeszłym roku rozegraliśmy pierwszy sezon FIFA MAKO Cup, czyli ligi o tytuł najlepszego zespołu w grze FIFA w MAKO TSL. Turniej zdominowała jedna drużyna, powstała zresztą trochę z przypadku – co nie znaczy, że sezon był bez zaskoczeń. Wręcz przeciwnie, towarzyszyło nam w rywalizacji wiele emocji!

© Copyright 2024 - Mako TSL